Кошик
31 відгук
ТОВ Гарант
+380676404020
ещё
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
Прибутковий автомийний бізнес вимагає високопродуктивного, надійного та ефективного автомийного обладнання. Kärcher пропонує Вам системно-сумісні компоненти, ідеально поєднуються один з одним і забезпечує рентабельну роботу автомийок з низьким рівнем виробничих витрат. Крім того, наші системні рішення можуть бути адаптовані до індивідуальних потреб – ще одна важлива перевага і для Вас, і для Ваших клієнтів.

Обладнання Kärcher відповідає всім вимогам сучасних автомийок. Наш асортимент охоплює як
портальні мийні установки для легкових автомобілів,так і мийки самообслуговування, включаючи також все необхідне для розширення вже існуючих потужностей.

Ефективні концепції Kärcher гарантують помітне зростання обороту. Наші автомоечные установки надійні і не вимагають витратного технічного обслуговування, що забезпечує скорочення виробничих витрат.

Типи автомийного обладнання:
  1. Автомийка самообслуговування – це можливість з допомогою професійного обладнання, професійних миючих засобів самому здійснювати процес миття автомобіля. Практика показує, що такий бізнес має високу рентабельність і швидку окупність.
  2. Портал для миття легкових автомобілів – це пристрій, який рухається вперед-назад повз нерухомої машини, за кожен прохід здійснюючи по одній операції. Чітко відстежуючи контур автомобіля, щітки портальної мийки у відповідності з його особливостями, змінюють свою конфігурацію. Портальні мийки відрізняються малою витратою води і миючих засобів.
  3. Спеціальні мийні комплекси для вантажних автомобілів - це сучасне обладнання для зовнішньої мийки вантажних автомобілів з будь-якою формою кузова: фургонів, автопричепів, сміттєвозів, бетоновозів, автомобілів з цистернами і т. д.

Техніка самообслуговування

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
  • 2
ТОВ Гарант
Андрей
+380676404020
Украина Київ пр. Воссоединения, 15, офис 227
Мапа