Кошик
31 відгук
ТОВ Гарант
+380676404020
ещё
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Якісна, надійна і зарекомендувала себе на світовому ринку техніка Karcher на сьогоднішній день є провідним брендом клінінгових апаратів. Виробники пропонують споживачам широкий асортимент продукції, як для внутрішнього прибирання, так і апарати для чищення будинків і квартир, а також промислові агрегати: мийки високого тиску, мінімийки, автомиття, пилососи, пароочищувачі, парогенератори та багато іншого.
Техніка для прибирання зовнішньої
Німецька торгова марка Kärcher відома у всьому світі, при цьому продукція від даного виробника користується величезною популярністю завдяки своїй міцності, довговічності, простоті в експлуатації без особливого догляду. Побутова техніка для внутрішньої і зовнішньої прибирання – це універсальні апарати Керхер, що відрізняються потужністю і надійності, які допоможуть зробити вашу квартиру бездоганно чистою, а також суттєво полегшать процес прибирання прилеглих до будинку територій.
Професійне та промислове обладнання
Наш магазин делает выгодные предложения для компаний, которые нуждаются в профессиональном и промышленном оборудовании для уборки торговой марки Керхер (Киев ― крупный город, где имеются различные предприятия, специализирующиеся на оказании клининговых услуг). Низкие цены на все аппараты в сочетании с высочайшим качеством, надежностью и долговечностью – залог успешной работы вашей компании, без каких-либо проблем и неприятностей.

Справжні професіонали, фахівці своєї справи вже протягом довгих років віддають перевагу професійному устаткуванню від торгової марки Керхер. Високопродуктивні апарати, екологічно безпечні і економічні, такі як промислові пилососи та пароочищувачі, апарати високого тиску, підмітальні та машини для миття підлоги машини, користуються попитом по всьому світу.

Довговічні підмітальні машини та надійні підлогомийні апарати у всьому світі відомі своєю унікальною функціональністю, легкої і продуктивною роботою і простотою в експлуатації. На нашому сайті ви з легкістю зможете вибрати найкращі клінінгові апарати від надійного виробника за найбільш вигідними цінами. Завдяки багаторічній співпраці з постачальником Керхер (Київ – місто, де багато магазинів працюють через величезну кількість «перепродують» фірм) без посередників, ми можемо гарантувати своїм клієнтам мінімально низькі ціни. При цьому якість товару Керхер є найкращим, а надійність і простота експлуатації не змусять вас засумніватися в правильності свого вибору на користь торгової марки і магазину-постачальника.

Апарати високого тиску без підігріву води KARCHER

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
  • 2
ТОВ Гарант
Андрей
+380676404020
Украина Київ пр. Воссоединения, 15, офис 227
Мапа