26 відгуків
+380 (99) 921-78-99
Тов Гарант

Пилососи для сухого прибирання

Пилососи для сухого прибирання Для швидкого наведення чистоти в будинку, офісі або будь-якому іншому приміщенні, завжди використовувалися пилососи сухого прибирання. Компактні розміри, невелика вартість і багатофункціональність перетворили ці прилади в найбільш популярну прибиральну техніку. На нашому сайті представлені найкращі пилососи для сухого прибирання від німецького виробника Karcher, лідера у своєму напрямку. Завдяки постійному застосуванню інновацій і своїм інженерним розробкам, продукція компанії займає вагоме становище на ринку, викликаючи заздрість у конкурентів, і захоплення у користувачів. Подивитися моделі, вибрати і купити пилосос Керхер для сухого прибирання ви можете в нашому магазині, є офіційним сертифікованим інтернет магазином даного бренду. Пилососи для сухого прибирання працюють по простому, знайомому всім, принципом. Всмоктується повітря проходить через кілька етапів фільтрації, перший з яких – це мішок для збору пилу. Пилососи для сухого прибирання з мішком від Karcher дуже зручні в застосуванні, мішки можуть бути як тканинні (багаторазового застосування) так і одноразові паперові або флісові. На завершальній стадії фільтрації залишилися дрібні частинки пилу і хвороботворні мікроорганізми остаточно осідають на фільтрі, після чого повітря виходить абсолютно чистим. За якістю фільтрації пилососи Керхер лідирують на ринку техніки для прибирання. Основні переваги пилососів для сухого прибирання Karcher Застосовуються для очищення від пилу практично всіх видів покриттів. Вам не доведеться замислюватися про те, чим би пропилососити той чи інший килим, будь-яке підлогове покриття, якщо у вас є пилосос для сухого прибирання від Karcher.
Велика кількість практичних і функціональних насадок в пилососи сухого прибирання Karcher дозволяє проводити очищення поверхонь від пилу в самих важкодоступних місцях. А швидкість і зручність при зміні насадок не утруднить власника, у результаті надаючи процесу наведення порядку в приміщенні максимального комфорту.
Унікальна і ефективна система фільтрації. Рівень сепарації в пилососи сухого прибирання Керхер досягає майже ста відсотків, при цьому віддаляється не тільки пил, але і хвороботворні мікроорганізми. Повітря, що виходить з пилососа Керхер, набагато чистіше кімнатного, що є безперечною перевагою для людей, схильних до алергічних реакцій.
Пылесосы Karcher для сухой уборки обладают системой огибания препятствий. А это значит, что при столкновении с препятствиями в виде элементов мебели, поворотное кольцо на пылесосе Karcher эластично обходит их. Таким образом происходит защита самого аппарата, а также окружающих предметов интерьера.
Пылесосы сухой уборки Karcher не производят много шума во время работы, уровень шума доведен до 59 дБ, что соответствует звуку, издаваемому электробритвой.
Высокая мощность всасывания, присущая пылесосам сухой уборки Karcher, позволяет максимально удалять загрязнения из поверхности напольных покрытий.
Всі пилососи Karcher перед реалізацією проходять строгий контроль, продукція компанії відповідає світовим стандартам якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner